Firma nasza istnieje na lubelskim rynku od 2001 r. Początkowo zajmowaliśmy się tylko samochodowymi instalacjami gazowymi, lecz później stopniowo rozszerzaliśmy działalność o usługi mechaniczne, diagnostykę komputerową, obsługę klimatyzacji i inne.

Działalność nasza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych pracowników. Zadowolenie klientów jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadzamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje.

Staramy się iść z duchem czasu i wprowadzać wszelkie nowości i udogodnienia techniczne, dlatego na naszą ofertę składają się najbardziej innowacyjne i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku.

Satysfakcja i bezpieczeństwo klienta jest dla nas priorytetem, dlatego szczególny nacisk kładziemy na staranność i trwałość wykonywania usług zapewniając przy tym możliwie najniższe koszty.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Jesteśmy autoryzowanym zakładem firmy BRC.
  • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług.
  • Posiadamy pozytywną opinię Instytutu Transportu Samochodowego dotyczącą zgodności montażu instalacji przystosowującej dany typ pojazdu do zasilania gazem według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24.12.2003r.
  •  Klientom pozostawiającym auto do naprawy oferujemy samochód zastępczy.
autolux205
autolux205
0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

PROCENT ZADOWOLENIA

0

NAPRAWIONYCH POJAZDÓW

0

ZAŁOŻONYCH INSTALACJI