Firma Auto-Lux powstała w 2001 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko samochodowymi instalacjami gazowymi. Później stopniowo rozszerzaliśmy działalność o usługi mechaniczne, diagnostykę komputerową, obsługę klimatyzacji i inne.

W naszym warsztacie samochodowym zatrudniamy profesjonalnych i wykwalifikowanych mechaników. Każdy z nich posiada niezbędne szkolenia, kursy lub szkoły kierunkowe, które są potwierdzeniem ich umiejętności. Mechanicy Auto-Lux doskonale wiedzą, że dbałość o najmniejszy szczegół to podstawa ich pracy. Dlatego na co dzień przywiązują dużą wagę do detali. Szczegółowo diagnozują usterki w naprawianych samochodach tak, by obniżyć koszty reperacji a jednocześnie ustalić faktyczną przyczynę niesprawności pojazdu. Dzięki takiemu podejściu wielu Klientów chętnie do nas wraca.

Co charakteryzuje dobrego mechanika?

Dobry mechanik powinien zająć się autem w sposób kompleksowy, tak by klient mógł zrealizować w jednym miejscu wszystkie potrzebne mu usługi, np. przegląd eksploatacyjny, naprawę ogumienia czy wymianę tłumika. Kluczowe znacznie będzie miała jednak jakość jego pracy – powinna odpowiadać oczekiwaniom Klienta, spełniać powszechnie przyjęte w branży standardy oraz gwarantować bezpieczną i bezawaryjną eksploatację auta przez długi czas. Jeśli właśnie takiego mechanika poszukujesz w okolicach Lublina i Świdnika, to koniecznie odwiedź nasz warsztat.

Doświadczona kadra i nowoczesny sprzęt

Działalność naszej firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych mechaników. Zadowolenie klientów jest dla nas największą satysfakcją, dlatego wprowadzamy najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje.

Staramy się iść z duchem czasu i wprowadzać wszelkie nowości i udogodnienia techniczne, dlatego na naszą ofertę składają się najbardziej innowacyjne i najbezpieczniejsze produkty dostępne na rynku. A satysfakcja i bezpieczeństwo klienta są dla nas priorytetem, toteż szczególny nacisk kładziemy na staranność i trwałość wykonywania usług, zapewniając przy tym możliwie najniższe koszty.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Jesteśmy autoryzowanym zakładem firmy BRC.
  • Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług.
  • Posiadamy pozytywną opinię Instytutu Transportu Samochodowego dotyczącą zgodności montażu instalacji przystosowującej dany typ pojazdu do zasilania gazem według Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 24.12.2003r.
  •  Klientom pozostawiającym auto do naprawy oferujemy samochód zastępczy.
Auto Lux
Q service auto-lux billboard
q service auto-lux tablica wjazdowa
q service auto-lux castrol garaż
auto-lux mechanik
0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

PROCENT ZADOWOLENIA

0

NAPRAWIONYCH POJAZDÓW

0

ZAŁOŻONYCH INSTALACJI